Firefox отримав оновлення: головні нововведення

Firefox отримав оновлення: головні нововведення

Компанія Mozilla представила нову версію одного з найбільш захищених браузерів Firefox, 61 для платформ Windows, Linux, macOS і Android. І ця версія отримала кілька цікавих нововведень, серед яких є і прискорений відгук у переходах між закладками, за рахунок незвичайних маніпуляцій з сайтами.

Також додана експериментальна підтримка нового web-сервісу Firefox Monitor і доповнення до нього. Головною особливістю новинки є перевірка адреси електронної пошти на базі загрозою облікових записів, щоб не попастися на гачок хакерів, які можуть нашкодити ваших особистих даних.

Крім того, в Firefox 61 розробники оптимізували багато функцій, зокрема, поліпшили синхронізацію. Також з’явилася можливість додавати пошукові системи через контекстне меню адресного рядка.

Що стосується загальної захищеності браузер, в ньому закрили 52 уразливості, з яких 39 відзначалися як критичні. Таким чином, поліпшення Firefox йде, і досить швидко, хоча браузер останнім часом займає всього 1/10 від частки ринку Google Chrome.

В Chrome анонсували нову зручну опцію для Android , яка дозволяє автоматично зберігати веб-сторінки, і користуватися ними без інтернету.

Відзначимо, що нова функція починає діяти при підключенні телефону до Wi-Fi. Chrome автоматично завантажує новинні статті, спираючись на статистику популярного контенту в конкретному регіоні. Представники компанії заявили, що ця функція доступна практично для всього світу.

Цим кроком пошуковий гігант хоче розширити свою популярність в країнах Азії та Африки, які вважаються сьогодні найбільш перспективними регіонами для зростання бізнесу. Не секрет, що у них часто виникають проблеми з повсюдним мобільним покриттям і доступним трафіком з-за величезної кількості користувачів на невеликій площі. Смартфони для жителів таких регіонів також часто є першим і єдиним пристроєм виходу в інтернет.

Chrome ввів нову опцію, з допомогою якої автоматично завантажує новинні статті, спираючись на статистику популярного контенту в конкретному регіоні. Авторизовані в записі користувачі Chrome будуть статті, алгоритми браузера будуть відбирати на основі історії серфінгу. Ці завантажені матеріали потім можна переглядати без обов’язкового підключення до інтернету.

You may also like...