Маск запустив Tesla в тунелях під Лос-Анджелесом

Маск запустив Tesla в тунелях під Лос-Анджелесом

Компанія Ілона Маска The Boring Company протестувала транспортні тунелі під Лос-Анджелесом, запустивши в них електрокар Tesla Model X

Відео з тестування Маск опублікував у Twitter.

Таким чином The Boring Company протестувала деякі елементи транспортної компанії, зокрема систему пересування капсул з пасажирами і автомобілів всередині тунелю.

Після дозволу влади Каліфорнії на використання, протягом декількох місяців Boring Company відкриє тунель для загального користування, передає Еспресо.

Спочатку Boring Company планувала перевозити цими тонелями автомобілі, проте в березні 2018 року компанія змінила концепцію і представила спеціальний електробус, на якому буде перевозити пасажирів .

В транспортну мережу увійдуть близько тисячі невеликих зупинок, кожна з яких не буде перевищувати за розмірами паркувальне місце, що дозволить дуже швидко добиратися до місця призначення. Швидкість автобуса при цьому складе 241 км / год.

У перспективі, нову мережу тунелів планують об’єднати з вакуумною системою надшвидкісних пасажирських поїздів Hyperloop, які, за задумом творців, зможуть переміщуватись зі швидкістю до 1200 км на годину. На реалізацію проекту буде потрібно не менше шести мільярдів доларів.

You may also like...