Microsoft оголосила війну расовим стереотипам

Microsoft оголосила війну расовим стереотипам

Microsoft повідомила, що її інструменти розпізнавання осіб стають краще при ідентифікації людей з більш темними тонами шкіри, ніж раніше. Коефіцієнт помилок був знижений у 20 разів для чоловіків і жінок з більш темною шкірою, і в дев’ять разів для всіх жінок.

Компанія каже, що вона тренує свої інструменти ІІ з великими і більш різноманітними наборами даних, що призвело до прогресу. “Якщо ми навчаємо системи машинного навчання імітувати рішення, що приймаються в упередженому суспільстві, використовуючи дані, що генеруються цим суспільством, то ці системи обов’язково будуть відтворювати його упередження”, – сказала Ганна Валлах, старший науковий співробітник Microsoft.

Відзначається, що Microsoft співпрацює з міграційної та митної служби США (ICE), а її інструмент розпізнавання осіб пропонується урядовим агентам в якості ресурсу.

В Chrome анонсували нову зручну опцію для Android , яка дозволяє автоматично зберігати веб-сторінки, і користуватися ними без інтернету.

Відзначимо, що нова функція починає діяти при підключенні телефону до Wi-Fi. Chrome автоматично завантажує новинні статті, спираючись на статистику популярного контенту в конкретному регіоні. Представники компанії заявили, що ця функція доступна практично для всього світу.

Цим кроком пошуковий гігант хоче розширити свою популярність в країнах Азії та Африки, які вважаються сьогодні найбільш перспективними регіонами для зростання бізнесу. Не секрет, що у них часто виникають проблеми з повсюдним мобільним покриттям і доступним трафіком з-за величезної кількості користувачів на невеликій площі. Смартфони для жителів таких регіонів також часто є першим і єдиним пристроєм виходу в інтернет.

Chrome ввів нову опцію, з допомогою якої автоматично завантажує новинні статті, спираючись на статистику популярного контенту в конкретному регіоні. Авторизовані в записі користувачі Chrome будуть статті, алгоритми браузера будуть відбирати на основі історії серфінгу. Ці завантажені матеріали потім можна переглядати без обов’язкового підключення до інтернету.

You may also like...