Швеція перемогла Корею в матчі ЧС-2018

У першому турі групи F чемпіонату світу-2018 з футболу збірна Швеція з рахунком 1:0 переграла Південну Корею.

Гра почалася без особливих моментів, де боротьба загалом проходила в центрі поля. Перший справжній шанс для взяття воріт однієї з команд стався під кінець першої чверті години гри у володіннях Кореї. Це Маркус Берг наносив удар з лінії воротарського, але Чо Хен У врятував свої ворота.

Через дев’ять хвилин Швеція мала ще одну можливість забити м’яч, коли пробити по чужій рамці тому ж Бергу завадив Кім Ен Гвон, який кинувся під його удар. Азіатська збірна спробувала відповісти, і найгостріший момент в її виконанні з початку матчу змогла створити на початку другого тайму. Ку Джа Чхоль відгукнувся на навіс Хван Хі Чхана зліва, проте пробив мимо.

І все ж, на 65-й хвилині голом відзначилася Швеція. Кім Мін У сфолив у власному штрафному на Вікторі Клаессоні, після чого арбітр призначив 11-метровий удар. Андреас Гранквіст пенальті реалізував.

У час, що залишився, Корея всіма силами кинулася відіграватися, проте суперник витримав її тиск і довів поєдинок до перемоги з мінімальним рахунком.

Швеція – Південна Корея 1:0
Гол: Гранквіст, 65 (з пенальті).

Напередодні в цій же групі збірна Німеччини сенсаційно поступилася Мексиці 0:1. Тим самим за підсумками першого туру лідирують у квартеті Мексика та Швеція. Німеччина та Корея займають третє і четверте місця.