Смартфон Huawei вбив людину увiснi

Смартфон Huawei вбив людину увiснi

Кілька днів тому в Малайзії стався фатальний випадок, в результаті якого смартфона загинула людина.

Жертвою став виконавчий директор венчурної компанії Cradle Fund по імені Назрин Хассан. Родичі Хассана розповіли, що він спав у своїй спальні, а один з його смартфонів перебував на зарядці близько ліжка.

Після перегріву девайс вибухнув, а Хассан отримав тупу травму потилиці, яка стала причиною смерті. Крім цього стало відомо, що його загорівся матрац, але до цього моменту Хассан вже був мертвий.

Член сім’ї зазначив, що у Хассана було два телефони — Huawei і BlackBerry. Який з них вибухнув, невідомо. Слідства вже ведуться.

Нагадаємо, що раніше IT-журналіст Марк Гурман поділився інформацією про те, що у початкового концепту iPhone X був інший вигляд. Про це повідомляють ЗМІ.

Флагман від Apple повинен був отримати оригінальне технічне рішення, але компанія відмовилася від нього. Не виключено, що інновація з’явиться вже в наступних моделях смартфонів.

Група компаній, серед яких Apple і Samsung, розробили додаток Digital Key, за допомогою якого можна завести автомобіль і передавати обмежені можливості іншим користувачам, і навіть відкрити двері авто.

Зараз додаток тестують, а впроваджувати на авторинку планують вже з початку 2019 року, повідомляє Business Insider. Це буде вдосконалена версія, в якій виправлять існуючі помилки.

Підтримка стандарту Digital Key дозволить здійснити наступні операції: розблокувати/заблокувати двері; завести двигун; підтвердити особу водія; надати/скасувати цифровий ключ; віддалено поділитися цифровим ключем; обмежити можливості виданого іншому користувачеві ключа. Остання функція буде зручна для орендарів авто.

Для забезпечення безпеки на Android-платформі і IOS будуть використовуватися спеціальні захисні протоколи з використанням NFC і TSM-інфраструктури (Trusted Service Manager).

Загалом впровадженням Digital Key займається група компаній, які об’єдналися в консорціум Car Connectivity Consortium.

You may also like...