7c35a51c824efa96 Українці зможуть змінювати мобільного оператора зі збереженням номера

Українці зможуть змінювати мобільного оператора зі збереженням номера

Українці зможуть змінювати мобільного оператора зі збереженням номера
Послуга із перенесення абонентських номерів в Україні, яка дозволить змінювати мобільного оператора із збереженням номера, почне працювати орієнтовно з травня 2019 року.

Відповідну дату впровадження такої послуги прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації спільно з операторами мобільного зв’язку.

“У червні 2018 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації було організовано та проведено нараду за участі Української асоціації операторів зв’язку «Телас», уповноважених представників операторів рухомого (мобільного) зв’язку та державного підприємства «Український державний центр радіочастот» (Адміністратор централізованої бази даних перенесених номерів). Під час наради було розглянуто стан впровадження послуг із перенесення абонентських номерів, а також обговорювалось питання актуалізації Орієнтовного плану заходів з впровадження зазначеної послуги”, – йдеться у повідомленні.

Так, згідно з орієнтовним планом заходів із впровадження послуг із перенесення абонентських номерів (ППН) на телекомунікаційній мережі загального користування планується з 1 травня 2019 року.

You may also like...