7c35a51c824efa96 Ви часто подорожуєте? Тоді «Risk Insurance Odesа» розповість про різновиди туристичного страхування та його переваги

Ви часто подорожуєте? Тоді «Risk Insurance Odesа» розповість про різновиди туристичного страхування та його переваги

Багато людей не можуть уявити своє життя без подорожей, оскільки це чудова можливість дізнатися про особливості та менталітет кожного народу, побачити неймовірну красу, розширити свій кругозір, розвинути в собі толерантність та інші якості. Саме тому багато країн більшу частину коштів вкладають у сферу туризму, залучаючи таким чином туристів.

Проте серед такої великої кількості переваг існує й чимало мінусів таких поїздок. Все тому, що часто на відпочинку трапляються непередбачені ситуації у вигляді отруєння, поганої акліматизації, травм, сонячного удару та багато іншого.

Саме тому багато фахівців рекомендують перед відвідуванням кожної країни оформлювати туристичну страховку. Даний документ убезпечить Вас від проблемних ситуацій, забезпечить належну та своєчасну медичну допомогу тощо. Більш того, є ціла низка країн, які видають візу лише за наявності страхового полісу.

страховий поліс онлайн від www.riskins.online

Деякі вважають, що наявність страховки зовсім не обов’язкова, тільки слід враховувати, що багато медичних закладів за кордоном мають відмінний порядок прийому та надання допомоги, і без страховки домогтися належного огляду практично неможливо.

І якщо Ви вирішили убезпечити себе, саме час дізнатися, які види страхового полісу існують.

4 види туристичного страхування

  1. Це може бути затримка рейсу. У цьому випадку йдеться про відшкодування збитків за тривале очікування, якщо рейс затримується понад 3 години. Виплати здійснюються за кожну годину, проведену в очікуванні.

  2. Досить часто такі поїздки скасовуються з низки причин, які не залежать від туриста. Це може бути повне скасування рейсу, проблеми з туристичним агентством, закриття кордонів тощо. Потрапивши у цю ситуацію, Ви отримаєте відсоток від вартості туру.

  3. Втрата багажу — страшний сон будь-якого туриста, адже там знаходяться особисті і часом досить цінні речі, а втратити його нескладно, достатньо відволіктися і забути такий в автобусі, таксі, аеропорту тощо. Вам відшкодують втрату у вигляді встановленої суми.

  4. Громадянська відповідальність — ще один вид страхового туристичного полісу. Він має на увазі ненавмисну ​​шкоду здоров’ю або майну, що належить третій особі.

Таким чином, оформивши страхування, Ви зможете спокійно відправлятися у відпустку. А допоможе Вам у цьому компанія «Risk Insurance Odesа», яка пропонує швидкий та якісний страховий поліс онлайн. Ви не пожалкуєте про свій вибір, адже ці страховики працюють більше 10 років, за весь час задовольнивши більше 20 000 клієнтів. Це гарант безпеки та надійності, в чому Ви можете впевнитись самостійно.

You may also like...