За хвилину – українці створили додаток для покупки автоцивілки

За хвилину – українці створили додаток для покупки автоцивілки

За хвилину - українці створили додаток для покупки автоцивілки

Українці випустили оновлення для IOS і Android. Електронний поліс обов’язково соціально-правового страхування тепер можна придбати через смартфон за хвилину.

Творцями оновлень стала команда національного сервісу Штрафи UA. Функція підбору електронного ОСЦПВ за державним номером авто та його зручної покупки і зберігання доступна он-лайн.

Нова версія дозволяє придбати і зберігти в мобільному телефоні. Система своєчасно нагадає про закінчення терміну його дії і вчасно запропонує оновити договір, зберігає квитанції про оплату.

“Поліс завжди повинен бути з собою. У 2017 році було виписано приблизно 200 тисяч штрафів, пов’язаних з автоцивілкою.Такі штрафи часто виникають через те, що у документа закінчився термін дії, або його забули вдома. Проблеми зі зберіганням як паперового, так і електронного полісів створює водіям “головний біль” і фінансові недостачі. У першому кварталі 2018 року у результаті аварій за ОСЦПВ постраждалі отримали 529 мільйонів гривень. Це неможливо реалізувати без поліса “на руках” під час інциденту. Тому ми вирішили доповнити наш сервіс можливістю покупки і зручного зберігання”, – каже засновник сервісу Штрафи.UA. Денис Дмитров.

Сервіс надає гарантію надійності страхових компаній, в яких купується автоцивілка. Співпрацюватимуть з перевіреними страховими компаніями. Завантажити оновлення можна в Google Market чи AppStore.

Наразі Штрафи.UA. використує понад 30 тис. осіб. 25 тис. з загальної кількості сплачують через нього штрафи. До держбюджету через Штрафи.UA. сплачено понад 4 млн грн. штрафів.

You may also like...